Wczytuję dane...

DACIA

Dacia

Rumuńska marka Dacia od 1999 roku należy do koncernu Renault, jednak na polskim rynku nadal funkcjonuje pod swoją pierwotną nazwą. Oferujemy części do pojazdów Dacia we wszystkich, najpopularniejszych wariantach: Dokker, Duster, Lodgy, Logan, Sandero. Poza zróżnicowanymi modelami na stronie naszego sklepu znajduje się również rozróżnienie na poszczególne warianty i roczniki pojazdów Dacia.

Części do pojazdów Dacia

Oferujemy części do pojazdów Dacia - zarówno oryginalne, jak i zamienne. Każdy samochód - bez względu na markę - który ma na swoim liczniku setki przejechanych kilometrów może potrzebować wymiany jakiś elementów. Części samochodowe w toku eksploatacji po prostu się zużywają, a wówczas muszą zostać zastąpione przez nowe. Szczególnie elementy, które są poddawane ogromnemu naciskowi lub regularnemu tarciu, wymagają wymiany. Również w wyniku losowych sytuacji, takich jak stłuczka, wypadek czy inne uszkodzenie mechaniczne, nowe części mogą być potrzebne. Według rankingów w używanych pojazdach najczęściej psuje się pompa paliwowa, alternator, rozrusznik, ponadto równie często zdarzają się awarie układu chłodzenia. Użytkownikom używanych pojazdów marki Dacia polecamy zakupy w naszym sklepie.

Jak szukać części do pojazdów Dacia?

Na stronach produktów każda część jest przypisana do poszczególnego modelu lub większej liczby modeli. Przykładowo jeden filtr paliwa będzie pasować do kilkunastu różnych modeli pojazdów marki Dacia, ale również Renault i Nissan. Poza modelami pojazdów na stronach produktów znajduje się również wykaz numerów referencyjnych, numerów OE (czyli oryginalnych, pochodzących od producenta) oraz zamiennych. Dzięki temu można znaleźć tańszy odpowiednik markowej części i zastąpić go częścią zamienną.