Wczytuję dane...
O nas

Firma France-car działa w branży motoryzacyjnej od 2006 roku i od tego momentu dynamicznie się rozwija.

Zajmujemy się sprzedażą nowych części do samochodów produkcji francuskiej. W naszej ofercie posiadamy części cenionych oraz renomowanych producentów a także części oryginalne koncernów Citroen, Peugeot, Renault, Dacia. Nasz sklep oferuje pełną gamę części mechanicznych, elektronicznych, układów zawieszenie, części eksploatacyjnych (oleje, filtry) a także chemię a wszystko to  w super cenach.

Kadra naszych pracowników zawsze służy pomocą i radą oraz chętnie i szybko dobierze części do odpowiednich Państwa samochodów.

Oferujemy kompletną usługę realizacji Państwa zamówienia od momentu jego złożenia po dostarczenie towaru bezpośrednio do Państwa, stałym odbiorcom udzielamy rabatów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno wszystkich użytkowników samochodów marek Citroen, Peugeot, Renault oraz Dacia, a także firmy transportowe oraz warsztaty samochodowe z calej Polski.

Nasz sklep stacjonarny mieści się w Krakowie przy ul. Rusznikarska Deptak 6 czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach

Poniedziałek - Piątek        8.00- 17.00

 Sobota                                8.00 - 12.30

ZAPRASZAMY!!!