Wczytuję dane...

C5

Citroen C5

Citroen C5 to auto segmentu D, produkowane od 2001 roku. Od początku było krytykowane przez miłośników marki jako nudne i pospolite, ale mimo to dobrze się sprzedaje dzięki swojej trwałości i solidności. Nie bez znaczenia jest również łatwa dostępność części. W 2007 roku zaprezentowano ten model  w dwóch wersjach nadwozia - Citroena C5  kombi i sedana. W 2021 roku pojawi się trzecia generacja.

Citroen C5 - części

Citroen C5 to samochód komfortowy zarówno dla wszystkich pasażerów, jak i dla kierowcy. Ponadto wyróżnia się zawieszeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o wersję z zawieszeniem hydropneumatycznym, które uchodzi za bezkonkurencyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o komfort jazdy. Co istotne, awaryjność układu jest niska. Zaletą Citroena C5 jest też popularność silników HDi, dzięki czemu w razie problemów znalezienie warsztatu doświadczonego w ich naprawach nie jest trudne, podobnie jak zakup części do Citroena C5.

W naszym sklepie oferujemy części Citroen C5 I, II i III. Zamówienie można złożyć online lub w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie.