Wczytuję dane...

C4

Citroen C4

Citroen C4 jest produkowany od 2004. W 2010 roku rozpoczęła się produkcja drugiej generacji tego modelu, a w 2020 roku trzeciej. Citroen C4 III stylistycznie przypomina crossovery, ma ponadto wyciszone wnętrze i ultrapanoramiczny wyświetlacz dotykowy.

Citroeny C4 to auta klasy kompaktowej, z dość dużą przestrzenią na bagaż. W 2006 roku zaprezentowano model Citroen C4 Sedan, przeznaczony na rynki chińskie, południowoamerykańskie i Europy południowo-wschodniej. Również od 2006 roku produkowany jest minivan Citroen C4 Picasso (w 2018 roku zmienił nazwę na Citroen C4 SpaceTourer).

Citroen C4 - części

Citroen C4 I to samochód rozpoznawalny na pierwszy rzut oka, który może się podobać. Ma przy tym bardzo dobry poziom wyposażenia, choć to czasem okazuje się wadą - skomplikowana instalacja elektryczna bywa awaryjna (części do Citroena C4 są jednak dostępne bez problemów). Druga generacja jest zdecydowanie mniej ekstrawagancka - to klasyczny samochód kompaktowy.

Minivan oparty na konstrukcji C4 - Citroen C4 Picasso - występuje w dwóch wersjach, z których większa to Grand Picasso. Citroen C4 Grand Picasso ma dwa dodatkowe miejsca siedzące, a także inaczej zaprojektowany tył. Oba modele słyną z przestronności i wygody… oraz z awarii związanych z układem elektrycznym. Na szczęście ich naprawa nie stanowi problemu, a części do Citroena C4 Picasso są łatwo dostępne.

W naszym sklepie oferujemy części Citroen C4 I i II, a także części zamienne do C4 Aircross, C4 Cactus oraz C4 Picasso I i II.