Wczytuję dane...
Model: 1611332880
Kod producenta: 973694
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: CITROEN PEUGEOT

ORYGINALNY DODATEK DO PALIWA DIESEL HDI UNIK+

Specyfikacja:

HDI UNIK+

Jedyny i unikalny produkt homologowany do silnika HDi, z lub bez FAP. Odpowiedni do wszystkich silników Diesla HDi i silników Diesla starszej i nowej generacji. Produkt przygotowany na bazie innowacyjnej technologii pochodzącej z chemii syntezy i będący przedmiotem licznych i wymagających badań przed uzyskaniem homologacji. Produkt przeznaczony do zapobiegania niesprawnościom powodowanym przez obecność biokomponentów w paliwie i nierówną jakość paliw sprzedawanych w różnych sieciach sprzedaży. Pojemnik 300 ml z pokrywką dozownikiem. 

Dane techniczne:

Produkt "leczniczy". Do użycia w samochodach o przebiegu 40 000 km lub więcej, w których nie był stosowany. Do użycia maksimum 2 razy w roku. Sposób użycia : wlać cały 1 pojemnik do zbiornika paliwa przed jego napełnieniem. Doprowadzenie do zgodności z wymogami kontroli czystości spalin. 

Przywraca osiągi silnika (elastyczność, przyspieszenia, moc itp). Eliminuje całkowicie osady w układzie zasilania i górnej części silnika. Smaruje i przedłuża żywotność komponentów systemu wtryskowego. Redukuje zużycie paliwa i emisje zanieczyszczające środowisko. Łagodzi złą jakość niektórych olejów napędowych i poprawia osiągi silnika. Poprawia rozruch na zimno. Ułatwia przejście Przeglądu Technicznego.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...